КаталогВхідні двері металеві протизламні «Сталь-М» Протипожежні двері «Сталь-М» Протиударні вхідні двері «Сталь-М» в квартири Двері серії "GladiatoR" Сейфи Комплектація для дверей «Сталь-М» багатонаправлені основні замки однонаправлені основні замки циліндри захисна фурнітура дверне вічко дотягувачі додаткові замки додаткові механізми
|
ПереглядПротипожежний замок NEMEF 1739Основной замок одностороннего замыкания используется для комплектации противопожарных дверей и люков “Сталь-М” KNOCK N’LOCKKNOCK N’LOCK™ (нок ен лок) виготовлені за унікальною патентованою технологією бездротової передачі сигналу «Knock Code Technology». Особливість технології, в тому, що передача даних здійснюється за допомогою серії ударів крізь тверді матеріали. MUL-T-LOCKПропонуємо покупцям вхідних металевих дверей, як опція, встановлення додаткових замкових механізмів MUL-T-LOCK М12, Gladiator.
[Докладніше...]
ROSTEXВся фурнітура ROSTEX® вироблена з нержавіючої сталі, що дає можливість застосовувати її в приміщеннях з жорсткими умовами експлуатації, а також на дверях, які виходять на вулицю. Циліндри MUL-T-LOCKЦиліндри класу Standard та High Security «пінового» типу із застосуванням ряду патентованих рішень.
[Докладніше...]
Циліндри VACHETTE®Readial NTЦиліндри класу Extra Security з унікальною системою багато-спрямованих пінів, які розміщені в шести площинах
[Докладніше...]
MUL-T-LOCKЗахисна фурнітура MUL-T-LOCK® до 4-направлених замків має у складі загартований протектор циліндру та додатковий захист корпусу замків MUL-T-LOCK® M265, М267 та M603. Конструкція захисної фурнітури MUL-T-LOCK® унеможливлює демонтаж накладок та протектора ззовні та забезпечує високий рівень захисту від зламу.
[Докладніше...]
ROSTEX на додатковий замокВся фурнітура ROSTEX® вироблена з нержавіючої сталі, що дає можливість застосовувати її в приміщеннях з жорсткими умовами експлуатації, а також на дверях, які виходять на вулицю.
|
||||




Скачать полную презентацию "Сталь-М" (14МB)




