Броньовані чи металопластикові? Вибираємо вхідні двері для будинку

Броньовані чи металопластикові? Вибираємо вхідні двері для будинку

Броньовані двері вже давно стали популярними на ринку і з часом набувають все більшої популярності. Їх встановлюють на вхід в офіс, магазини, різного роду комерційні приміщення, а також в звичайні житлові будинки. В першу чергу, броньовані двері призначені для того, щоб підвищити рівень протизламності й відповідно служити надійним захистом проти грабіжників.

В більшості випадків, броньованими називають двері, які є варіантом стандартних металевих дверей, але мають посилену конструкцію, зазвичай це міцна металева дверна коробка, посилена рама, спеціальні петлі, лист металу товщиною від 1 мм. Це є найпопулярніший та оптимальний варіант броньованих дверей для домашнього використання

Від правильного вибору вхідних дверей залежить

– Енергоефективність. Завдяки теплоізоляційним властивостям дверей можна значно скоротити витрати енергоресурсів на опалення будинку чи квартири.

– Безпека. Підібравши двері з відповідним класом захисту проти зламу, Ви вбережети оселю від проникнення зловмисників.

– Естетика. Від правильного вибору дверей залежить і загальний вигляд усього фасаду будинку.

«Правильні»  вхідні двері в квартиру чи будинок повинні відповідати наступним вимогам:

– Стійкість до зламу – силового і інтелектуального

– Надійність

– Тепло та шумоізоляція

– Міцність і довговічність

Власник оселі повинен бути впевнений, що двері не заклинить і не перекосить, а замок не зламається в самий невідповідний момент.

Сьогодні на ринку існує багато типів вхідних дверей: дерев’яні, металеві, пластикові, металопластикові, броньовані. Тому перед тим, як робити вибір потрібно врахувати всі ключові фактори кожного типу дверей.

Враховуючи всі переваги та недоліки матеріалів, які в наш час використовують для виготовлення вхідних дверей, можна одразу виділити два з них, які повністю відповідатимуть вимогам, та є найбільш універсальними, це – металопластикові і броньовані вхідні двері. Ці види дверей володіють найкращими показниками протизламності, зносостійкості, та тепло–шумоізоляції, а отже, найбільше відповідають нашим вимогам.

Порівняльні характеристикиБроньовані (металеві) дверіМеталопластикові двері
Стійкість до зламуВисокий рівень захисту від зламу. В порівнянні із варіантами вхідних дверей із металопластику, броньовані двері мають значно вищі протизламні параметри завдяки використанні в них посиленої конструкції.Армування металопластикових дверей в парі з протизламною фурнітурою дозволяє забезпечувати базовий рівень протизламності. Можливе виконання зламобезпечних вхідних дверей до класу 3 (DIN V ENV 1627).
Тепло та шумоізоляціяВикористання, щонайменше, 2-х контурів ущільнення, заповнення рами та полотна дверей мінеральною ватою запезпечують високі теплоізоляційні властивості дверей, а також дозволяють значно зменшити рівень шуму в оселіВисокі показники тепло- та шумоізоляції. Завдяки комбінації багатокамерного ПВХ профілю із енергозберігаючим склопакетом та ущільнювачів, такі двері чудово захистять ваш будинок від втрати тепла та зовнішніх шумових подразників.
Міцність та довговічністьЗа рахунок використання посилених елементів конструкції, броньовані двері стійкі до механічних пошкоджень.В стандартній комплектації броньованих дверей завжди встановлюють більш надійну та якісну фурнітуру, порівняно із іншими варіантами дверних конструкцій. Гарантована кількість циклів відчинення-зачинення – 50 тисяч циклів.ПВХ профілі та склопакети, які використовуються в металопластикових дверях, здатні зберігати первісний вигляд тривалий термін, порівняно із іншими матеріалами. Загальний термпін експлуатації ПВХ-профілю складає близько 50 років, а фурнітура здатна витримати близько 20 тис. відкривань.
ВогнестійкістьПідвищена вогнестійкість. Завдяки металевим вкладкам та надійному, металевому каркасу, такі двері мають мають достатньо високі показники вогнестійкості.–  
ДизайнВикористання мдф накладок дозволяє наносити малюнки фрезеруванням на будь-який смак, а використання кованих елементів та декорів із спеціального каленого скла значно розширює варіанти дизайнів.Завдяки можливості комбінування матеріалів заповнення та великому вибору кольорів і дизайну накладок, можна підібрати двері на будь-який смак.

Порівняльна таблиця основних характеристик металевих та металопластикових вхідних дверей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top