Більшість крадіжок у Рівному вчиняють через дешеві китайські двері

Більшість крадіжок у Рівному вчиняють через дешеві китайські двері

Чи замислювалися Ви, наскільки важливо правильно обрати вхідні двері, адже від цього у багатьох випадках може залежати збереження Вашого майна, а у окремих ситуаціях і Вашого життя?

Найчастіше ми дивимося виключно на зовнішній вигляд, а про надійність згадуємо, тільки коли відбувається якась неприємна ситуація. На жаль, сьогодні в країні в зв’язку з пандемією COVID-19 збільшується безробіття і криза, погіршується й криміногенна ситуація, у тому числі зростає кількість квартирних крадіжок.

Як розповідають наші джерела у правоохоронних органах, за статистикою найбільше від крадіжок у Рівненській області страждають власники помешкань, у яких встановлено дешеві китайські двері.

Сьогодні, на жаль, китайські двері користуються досить великою популярністю. Це пояснюється тим, що вони є дешевими і доступними кожному. Але якісне ніколи не буде дешевим. Так що ми отримуємо купуючи вхідні китайські двері? У даній статті ми розповімо, що собою представляють вхідні конструкції, виготовлені в Китаї і дамо рекомендації як їх розпізнати.

У першу чергу варто відзначити, що якість китайських вхідних дверей і їх комплектуючих низька. Підтвердженням цьому є використання металевих листів. Саме вони забезпечують міцність і надійність конструкції. Але для виготовлення китайських дверей дані металеві листи використовуються дуже тонкі. За своїми характеристиками міцності вони поступаються навіть деревині. Більш того, всередині тонкого листового прокату знаходиться картонний наповнювач з невисокими шумоізоляційними властивостями, не здатними утримувати тепло всередині будівлі.

Замок, дверні петлі і інша фурнітура виготовляється в китайських дверях з м’якого і ламкого металу. Але саме ці механізми забезпечують правильність функціонування дверей, стійкість до інтенсивного користування і довговічність. Відповідно двері, виготовлені в Китаї вимагатимуть постійних ремонтів, відрегулювання і заміни певних деталей.

Про порівняння китайських дверей з “консервними банками” багато хто з нас чув. Це прізвисько дверні конструкції з Піднебесної отримали за швидкість відкриття та зламу. Замок з таких дверей можна вирізати самим звичайним ножем. І після цього шлях зловмисникам до житла відразу буде відкритий.

Які відмінні риси мають китайські металеві двері:

  • Китайські вхідні двері мають підвищений блиск і покриті тонким шаром фарби
  • Як правило, малюнок на них має видавлену заводську форму
  • Дверні очки у китайських металевих дверей розташовані, як правило, нижче, ніж звичайно
  • Товщина металу в середньому становить 0,5-0,6 мм, полотно двері при натиску трохи продавлюється
  • Встановлено хисткий запірний механізм, який має низький клас зламостойкості замку
  • Загальна вага дверного полотна і дверної коробки 25 – 40 кг, а вага дверей якісного виробництва становить від 60 і більше кілограм

Довіряйте місцевому виробнику
Щоб не потрапити у халепу з китайськими дверима, варто з самого початку подбати про те, щоб придбані вхідні двері були саме якісною продукцією вітчизняного виробництва. Вони мають мати привабливий вигляд і гарантувати нашу безпеку, забезпечуючи затишок і комфорт, а ще мають володіти високими технічними характеристиками, зокрема теплозбереженням і звукоізоляцією, бути стійкими до природних і механічних факторів і бути довговічними.

Зробити це можна, звернувшись безпосередньо до виробника. Компанія “Сталь-М”, завод якої розташований у Рівному, готова забезпечити своїм замовникам найвигідніші умови для придбання надійних дверних конструкцій зі сталі. Багаторічний досвід роботи дозволяє підприємству виготовляти сталеві двері різних варіацій. І незалежно від фінансових можливостей кожен зможе підібрати для себе найкращий варіант – серію преміум-класу або економ-варіант.

Для того щоб дізнатися більше, просто зателефонуйте +38 (096) 630 69 80 (Viber) або +38 (050) 905 32 32. Або ж відвідайте один із фірмових магазинів “Сталь-М”, які розташовані за адресами: у Рівному – вул. Соломії Крушельницької, 77 (навпроти Покровського собору) та у Луцьку – вул. Рівненська, 25 (ЖК “Атлант”)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top