Вхідні двері зі склом в будинок: безпека, теплоізоляція, дизайн

Вхідні двері зі склом в будинок: безпека, теплоізоляція, дизайн

Вхідні двері зі склінням часто встановлюють у приватні будинки. І це недарма. Скло пропускає світло у передпокій і робить інтер’єр світлішим та затишнішим.

Безпека дверей зі склом
Найбільше побоювання викликають захисні властивості таких дверей. Але сумлінні виробники встановлюють у двері лише спеціальне, загартоване скло.

Ще один важливий параметр – товщина скла. Скло 4-5 мм і менше не забезпечить високого рівня безпеки. Воно має бути завтовшки не менше 7 мм.

Також додатковий захист склу дають ковані грати. Ґрати можуть бути декоративними і виконувати ще й естетичну функцію. Однак сучасне скло для дверей так само міцне, як сталь.

А що ж відбувається, коли у двері встановлений склопакет? Все залишається так само. Між внутрішнім та зовнішнім склопакетами відсутні містки холоду, а в самому полотні та коробі є терморозрив, тому двері зі склопакетом не втрачають своїх теплоізоляційних властивостей.

Шумоізоляція
Не завжди приватний будинок знаходиться далеко від міського шуму. Іноді буває так, що поруч із будинком знаходиться галаслива автомобільна траса або залізниця. У такому випадку варто врахувати шумоізоляційні властивості дверей.

Однокамерний склопакет у вхідних дверях пропускатиме шум у будинок, найкращий варіант – двері з трикамерним склопакетом. З такими дверима в будинку буде тихо і зайві звуки з вулиці вас не турбуватимуть.

Дизайн дверей зі склом
А це головна перевага. Вхідні двері зі склінням – виграшний варіант для приватного будинку. У передпокій проникає більше світла і сам фасад виглядає естетично.

Скло у двері – це додаткові можливості для дизайну та вашої креативності. Можна підібрати класичні варіанти склопакета з різними кутими ґратами або варіанти в сучасному стилі, тоноване або прозоре скління.

Хочете собі стильні вхідні двері зі склом, тоді чекаємо Вас в наших фірмових магазинах за адресою:

📍м. Рівне, вул. Соборна, 370 Д, Центр продажу дверей на заводі “Сталь-М”

☎067 578 05 35

📍м. Луцьк, вул. Рівненська, 25, фірмовий магазин дверей “Сталь-М”

☎067 360 97 75

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top