Від чого залежить ціна на вхідні двері?

Від чого залежить ціна на вхідні двері?

Вартість вхідних металевих дверей у квартиру або будинок може відрізнятися у декілька разів. В бюджетному ціновому сегменті можна знайти вироби дешевше 7 тисяч гривень, у той час як моделі преміум-класу коштують від 13 тис. і більше. При цьому зовні двері можуть майже не відрізнятися.

Фахівці рівненського виробника якісних та надійних вхідних дверей, компанії “Сталь-М” розповіли нам від чого залежить вартість вхідних дверей.

Що впливає на ціну конструкції?
Клас виробу

Щоб зорієнтуватися в ціновій політиці виробників такої продукції, всі моделі у асортименті варто умовно розділити на 3 великі групи:

Бюджетний сегмент – від 6900 до 9000 гривень. Це просто якісні моделі з непоганою зламостійкістю, базовою шумо- і теплоізоляцією.

Середня цінова категорія – від 10000 до 11500 гривень. Для таких виробів характерні підвищені експлуатаційні показники і більш цікавий дизайн.

Преміум-клас – від 13100 до 93000 гривень. І сама конструкція, і фурнітура підбираються таким чином, щоб забезпечити максимальний захист від злому і звести до мінімуму тепловтрати разом з впливом зовнішнього шуму. Вибір дизайнерських рішень теж істотно розширюється (фрезеровані панелі МДФ, ковані елементи, дзеркала, скляні вставки і т.п.).

Крім того, якщо ви робите металеві двері на замовлення, ціна може істотно зрости при виготовленні нестандартної конструкції. Зазвичай до категорії «нестандарт» відносять непрямокутні вироби і моделі зі збільшеними габаритами. Виробляти їх складніше, тому і собівартість у них перевищує собівартість типових моделей в лінійці.

Комплектація конструкції

Однак навіть у рамках однієї цінової категорії (або однієї моделі!) вартість металевих дверей може бути різною. Тут все залежить від того, яку саме конструкцію ви підберете. Звертати увагу варто на:

Габарити і товщину металу. Чим більше виріб, і чим товстіша сталь, яка була використана при виробництві, тим дорожче воно буде коштувати.

Заповнення полотна. При виготовленні бюджетних моделей дверне полотно зазвичай заповнюється одношаровим утеплювачем (мінвата або пінополіуретан). Для підвищення ефективності шумо- і теплоізоляції використовується комбіноване багатошарове заповнення – але воно ж і здорожчує конструкцію.

Замки і фурнітуру. Тут все досить очевидно: якісний і надійний замок високого класу не може коштувати дешево. Але економити на цьому не варто: витрати на безпеку окупаються завжди!

Декор. Коли ви замовляєте просто сталеві вхідні двері, ціна може бути невеликою, а ось декорування виробу завжди здорожчує його. Установка МДФ-панелі або «скандинавської плити», монтаж дзеркала або скляної вставки можуть підвищити підсумкову вартість на 50% і більше.

Монтаж: необхідне здорожчання
Впливає на вартість металевих дверей і їх монтаж. Але відмовлятися від професійної установки не варто. Від якості установки і закріплення конструкції в отворі залежить її надійність та захисні якості. Крім того, при монтажі може знадобитися виконання додаткових робіт (наприклад, розширення отвору).

Нарешті, монтаж з використанням професійних матеріалів (утеплювачі, герметики) гарантує високі показники тепло- і звукоізоляції.

Висновок
Загальний обсяг витрат визначають і ціна самої конструкції, і вартість установки дверей. Для виробів різних класів підсумкова сума може істотно відрізнятися, але знаючи, як вона формується, ви швидко підберете варіант, який «вписується» у ваш бюджет.

А допомогти підібрати якійсні та надійні вхідні двері Вам допоможуть фахівці компанії “Сталь-М”.

Дізнайтеся більше за телефонами: +38 (096) 630 69 80 (Viber) або +38 (050) 905 32 32 або завітайте до одного з наших фірмових магазинів – у Рівному за адресою вул. Соломії Крушельницької, 77 (навпроти Покровського собору), у Луцьку – вул. Рівненська, 25.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top