Двері оптом: як забудовникам Рівненщини обрати постачальника?

Двері оптом: як забудовникам Рівненщини обрати постачальника?

Двері оптом для будівельного об’єкта і житлових комплексів пропонують багато виробників. Але важливо вибрати постачальника, з яким буде зручно і надійно працювати: якісна продукція, комплексні послуги, сумлінне виконання зобов’язань, дотримання термінів і домовленостей

Можна вибрати за принципом найнижчої ціни, але і якість у таких дверей буде відповідним, а тому і довіра до такого житла стає набагато меншою. Як вибрати сумлінного постачальника – розглянемо у нашому матеріалі.

Репутація виробника
Вибирайте постачальника, який давно працює на дверному ринку. Такі виробники дорожать репутацією і мають збудовані робочі процесси. В їх портфоліо ви побачите реалізовані проекти. Запитайте таку інформацію у постачальника або ж знайдіть її на його офіційному сайті.

Представленість у регіонах
Якщо постачальник працює не лише в одному регіоні країни, це підтверджує його затребуваність, масштабність і якість продукції. Серйозний виробник, який має широку дилерську мережу і роками вибудовує партнерські відносини, викликає більше довіри в роботі.

Якість матеріальної бази
Завод виробника повинен бути обладнаний якісними технологічними сучасними верстатами і виробничими лініями. Подивіться про нього інформацію в інтернеті і переконайтеся, що це надійне обладнання.

Виробничі потужності забезпечують якість товару. На такому підприємстві навіть велика партія дверей буде виготовлена без дефектів і пошкоджень.

Ліцензія та сертифікація
Двері обов’язково повинні виготовлятися з дотриманням усіх державних будівельних норм (ДБН). Запитайте у постачальника пакет документів на продукцію – ліцензії та сертифікати. Також виробник зобов’язаний надавати паспорт на кожні двері в партії.

Особливо цей пункт важливий при замовленні протипожежних дверей. Запам’ятайте! Протипожежні двері зобов’язана пройти обов’язкову сертифікацію в сумлінному випробувальному центрі. Сертифікат не повинен бути “намальованим”. Переконайтеся, що виробник сертифікував свою продукцію в центрах, які викликають довіру і мають позитивну репутацію на ринку.

Протипожежні двері повинні пройти реальні випробування у спеціальній лабораторії і гарантувати безпеку людей в разі НС.

Послуги “під ключ”
Оптимальний варіант роботи з постачальниками вхідних дверей саме “під ключ”. Постачальник бере на себе всі зобов’язання не тільки по виготовленню дверей, але і по виміру дверних прорізів, доставки та встановлення дверей на будівельний об’єкт.

Так ви звільните себе від зайвих турбот. Надійний виробник виготовить і встановить всю партію в термін.

Під дизайн-проект
Сучасні житлові комплекси часто мають дизайн-проекти під’їздів. Вхідні двері повинні йому відповідати. Естетичний вигляд приваблює покупців і піднімає ціну продажі.

Подивіться, яку різноманітність кольорів і дизайнів вхідних дверей зможе надати Вам постачальник.

Комплексна пропозиція
Зручно й вигідно замовляти усі потрібні двері в одному місці. Це економить ваш час і фінанси.

Вибирайте виробника, який зможе повністю забезпечити ваш будівельний об’єкт:

  • вхідними дверима
  • протипожежними дверима
  • технічними дверима.

Зверніться до постачальника, чи зможе він надати такі комплекти.

Гнучкі умови і лояльність постачальника
Переконайтеся, що виробник готовий підходити до вашого замовлення індивідуально:

  • прораховує кошторис
  • готує комерційну пропозицію з урахуванням ваших вимог і побажань
  • пропонує вигідні умови при замовленні великої партії і комплексного оснащення.

Ми розібрали основні пункти, на які необхідно звернути увагу при виборі постачальника дверей. Важливо враховувати їх все, щоб отримати якісний товар в потрібний термін.

Витративши трохи часу на ретельне вивчення постачальника, ви заощадите набагато більше свого часу і фінансів в подальшій роботі з ним.

Вибирайте надійних постачальників дверей, які гарантують якість і дорожать своєю репутацією.

До слова, одним із надійних виробників вхідних дверей в Україні є рівненське підприємство “Сталь-М” з більш ніж 20-річною історією виробництва. Завод цього виробника виготовляє якісні вхідні двері, протипожежні та технічні двері. А співпраця зі “Сталь-М” вже стала для багатьох забудовників окремим “Знаком якості”.

Виникли питання? Консультанти компанії “Сталь-М” нададуть професійні відповіді!

Звертайтесь +38 (096) 630 69 80 (Viber) або +38 (050) 905 32 32.

Пишіть vz***@st****.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top