Двері рівненського виробника врятували будинок під Києвом від пограбування російськими окупантами

Двері рівненського виробника врятували будинок під Києвом від пограбування російськими окупантами

Життєву історію розповів засновник відомої рівненської компанії “Сталь-М” Олексій Муляренко.

“Вчора ввечері, ми отримали подяку від наших клієнтів за якість дверей Сталь-М, які взяли на себе “весь той постріл”. Подія трапилася у селі Бузова, що знаходиться на Житомирській трасі поблизу Києва, при спробі російськими окупантами пограбувати їхню оселю”, – зазначив підприємець.

“Хочу офіційно подякувати за якість дверей. Вони реально взяли на себе весь той постріл. Як краще замовити нові двері у Вас? Оркам двері відкрити так і не вдалося, самі зламували, бо ж треба було якось зайти всередину”, – написав у листі до “Сталь-М” їх клієнт Олег.

До слова, ось що застрягло у стіні за дверима (на фото).

Також, за словами Олексія Муляренка вони домовилися із власником будинку, що після монтажу нових дверей, заберуть двері, які обстріляли окупанти, щоб у майбутньому використовувати їх як експонат в “Музеї Перемоги”.

“Від себе зазначимо, що з фото видно – спроби зламати двері не мали успіху, після чого орки застосували ймовірно протитанковий гранатомет. Можливо фахівці підкажуть, з якого саме виду озброєння стріляли по дверям?

Ми ж у свою чергу, якомога швидше виготовимо нашим клієнтам нові двері, так само як і після нашої Перемоги, Україна відбудується. А ось кровожерна імперія зникне назавжди, так само як і зникли їхні орки-мародери з-під Києва”, – додає Олексій Муляренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top