Заміри дверного проєму для встановлення та заміни вхідних дверей

Заміри дверного проєму для встановлення та заміни вхідних дверей

Дверний проєм – стандартні розміри дверей

Ще одним питанням на стадії будівництва чи ремонту є визначення розмірів проєму під двері. Плануючи в майбутньому замовляти двері в “Сталь-М”, перейматись даними параметрами не варто.

При чітко розприділеному бюджеті, радимо подумати про стандартні розміри дверних проємів для установки вхідних дверей. Так, Ви зможете з точністю запланувати витрати.

Сьогодні ми розповімо про типові розміри дверей та необхідні для них проєми.

Наша компанія пропонує покупцям чимало варіацій дверних полотен на тему фактури, розмірів та стилю. Проте, перш ніж братись за купівлю, перевірте чи дверний проєм відповідає потрібним розмірам.

Замір дверного проєму - дуже важливий етап роботи, що передує установці дверей. 
Наш майстер по виміру на об'єкті замовника визначає всі технічні особливості: розміри проємів, матеріал стін, необхідність додаткових матеріалів або комплектуючих, складність майбутнього монтажу.

Результатом виміру є бланк послуг «Сталь-М» з усіма параметрами Вашого замовлення, в якому фіксується його остаточна вартість. Ми рекомендуємо використовувати послугу з виміру як у випадках самостійної установки дверей, так і при замовленні монтажних робіт в компанії "Сталь-М" - це позбавить Вас від неприємних сюрпризів на монтажі.

Купити вхідні двері Ви зможете у фірмових салонах «Сталь-М».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top