Компанія «СТАЛЬ-М» оголошує акцію до дня закоханих «Відчини двері коханню»

Компанія «СТАЛЬ-М» оголошує акцію до дня закоханих «Відчини двері коханню»

Компанія «СТАЛЬ-М» із нагоди відкриття нового фірмового магазину дверей до Дня Всіх Закоханих оголошує акцію «Відчини двері коханню»:

Умови акції:

1. Підписатися на сторінку компанії «СТАЛЬ-М» у facebook за адресою: https://www.facebook.com/Stalm.rv/.

2. Зробити репост акції на своїй сторінці.

3. Зробити оригінальне фото на фоні дверей виробництва компанії «Сталь-М» і додати фото на сторінку компанії.

При виконанні усіх трьох умов – пляшка шампанського у подарунок – гарантовано!

Головний приз – подарунковий сертифікат на 5000 грн на продукцію виробництва компанії «Сталь-М» та незабутня романтична вечеря із шикарним видом на нічне місто у СКАЙБАР Манхеттен.

Другий приз – подарунковий сертифікат на 3000 гривень на продукцію виробництва компанії «Сталь-М» ТА сертифікат на придбання найкращого букета для коханої.

Третій приз – подарунковий сертифікат на 1000 гривень на продукцію виробництва компанії «Сталь-М» та пляшка шампанського із коробкою найсмачніших цукерок.

…І ще багато заохочувальних призів від компанії виробника вхідних та протипожежних дверей «Сталь-М».

Переможців акції буде визначено 14 лютого. Відчини двері коханню!

Компанія «СТАЛЬ-М» із нагоди відкриття нового фірмового магазину дверей до Дня Всіх Закоханих оголошує акцію «Відчини двері коханню»:Умови акції:1. Підписатися на сторінку компанії «СТАЛЬ-М» у facebook за адресою: https://www.facebook.com/Stalm.rv/.2. Зробити репост акції на своїй сторінці.3. Зробити оригінальне фото на фоні дверей виробництва компанії «Сталь-М» і додати фото на сторінку компанії.При виконанні усіх трьох умов – пляшка шампанського у подарунок – гарантовано!Головний приз – подарунковий сертифікат на 5000 грн на продукцію виробництва компанії «Сталь-М» та незабутня романтична вечеря із шикарним видом на нічне місто у СКАЙБАР Манхеттен.Другий приз – подарунковий сертифікат на 3000 гривень на продукцію виробництва компанії «Сталь-М» ТА сертифікат на придбання найкращого букета для коханої.Третій приз – подарунковий сертифікат на 1000 гривень на продукцію виробництва компанії «Сталь-М» та пляшка шампанського із коробкою найсмачніших цукерок.…І ще багато заохочувальних призів від компанії виробника вхідних та протипожежних дверей «Сталь-М».Переможців акції буде визначено 14 лютого.Відчини двері коханню!

Опубліковано Сталь-М Середа, 8 лютого 2017 р.

Comments are closed.

Top