Компанія «Сталь-М» – партнер Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу ідей

Компанія «Сталь-М» – партнер Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу ідей

У пʼятницю, 19 травня, об 11:00 у обласному центрі збереться спеціальна комісія, яка визначить кращу концептуальну проєктну пропозицію щодо забудови житлового кварталу та храмового комплексу Собору Святого Великомученика Георгія Переможця, що буде розташовуватись у Рівному.

Завдяки реалізації цього проєкту у Рівному планується створити унікальний комплекс, в якому гармонійно поєднаються величний Собор та вишуканий житловий квартал. Об’єкти матимуть спільний архітектурно-ландшафтний простір.

Попередньо було відібрано декілька десятків робіт, які відповідають усім вимогам конкурсу та будуть приймати участь у ньому.

До складу конкурсної комісії (жюрі), яка визначатиме кращі проєкти, входять визнані архітектори, митці, представники органів місцевого самоврядування, священнослужителі, експерти, громадські діячі та ін.

Партнерами проведення конкурсу виступили Національна спілка архітекторів України, Рівненська обласна організація Національної спілки художників України, Рівненська єпархія Православної церкви України, а також завод металевих дверей «Сталь-М».

Комісія планує працювати два дні – у пʼятницю та суботу, після чого для усіх бажаючих буде відкрита виставка робіт, щоб кожен рівнянин зміг ознайомитись з проєктами та прийняти участь у анонімному голосуванні з визначення кращої роботи, що отримає диплом глядацьких симпатій.

Відвідати її можна буде з 21 травня до 26 травня включно. Працюватиме виставка з 10 до 18 години за адресою: м. Рівне, вул. 16 липня, 2а, виставкова зала Рівненської обласної організації Національної спілки художників України.

Comments are closed.

Top