Компанія “Сталь-М” представляє нову модель вхідних дверей

Компанія “Сталь-М” представляє нову модель вхідних дверей

Компанія “Сталь-М” представляє Вашій увазі нову модель дверей під назвою “Комфорт +”.

Днями, двері з серії “Комфорт +” на базі “Науково-випробувального центру “ЄВРОСТАНДАРТ”, що на Львівщині успішно пройшли випробування з сертифікації на вогнестійкість. Протягом регламентованого часу, двері нової моделі витримали дію відкритого вогню, чим підтвердили клас вогнестійкості ЕІ 30.

Двері серії “Комфорт +” від компанії “Сталь-М” – це справжня заводська якість, яка підтверджена сертифікатом відповідності згідно ДСТУ Б В.2.6-11:2011 та має відповідно до нього другий розряд міцності опору до зламу та клас вогнестійкості ЕІ 30, тобто гарантовано захистят в дії вогню та диму протягом 30 хвилин.

“Завдяки спеціальній конструкції, додатковим захисним елементам, високоякісним замкам та захисній фурнітурі – цей продукт технологічної думки стане надійним захистом для своїх власників”, – кажуть у компанії “Сталь-М”.

Отже, якщо Ви вирішили придбати вхідні двері, то завжди можете звернутися за допомогою до спеціалістів відомої компанії “Сталь-М”, які професійно та якісно нададуть Вам консультації та допоможуть обрати найоптимальніший для Вас варіант.

Відвідайте фірмовий магазин компанії по вул. Соломії Крушельницької, 77 (навпроти Покровського собору). Тут завжди широкий вибір різноманітних вхідних дверей та комплектуючих до них.

Звертайтесь +38 (096) 630 69 80 (Viber) або +38 (050) 905 32 32 або пишіть vz***@st****.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top