Компанія «Сталь-М» у Луцьку розіграла нові вхідні двері та меблевий сейф

Компанія «Сталь-М» у Луцьку розіграла нові вхідні двері та меблевий сейф

Вхідні двері у квартиру та меблевий сейф від відомого українського виробника «Сталь-М» знайшли своїх господарів. Адже лучани взяли активну участь в акції «Весна дарує кожному, що треба і що хочеться!» під час якої і відбувся розіграш призів.

До слова, у розіграші могли брати участь люди будь-якого віку та достатку, які виконали усі умови акції.

В суботу, 14 березня у фірмовому магазині «Сталь-М», що в Луцьку по вулиці Рівненська,25 організатори акції визначили переможців. Розіграш головного призу проводився за допомогою «сліпого жребію», тобто зі скриньки випадковим чином діставалася анкета та оголошувалося ім’я переможця.

Цього разу щасливчиком виявилася лучанка Таліна Боймук, яка виграла головний приз – вхідні двері.

«Насправді я дуже здивована. Ніколи нічого не вигравала, а тут відразу ж такий цінний подарунок. Я чула, що двері «Сталь-М» якісні та надійні, а тому впевнена, що нашій родині вони служитимуть довго. Щиро дякую організаторам акції за можливість повірити у диво», – каже переможниця.

Крім того, меблевий сейф за підписку на сторінку «Сталь-М» у мережі Фейсбук отримала ще одна мешканка Луцька – Валентина Приходько.

«Щиро радіємо з того, що переможці зможуть в повній мірі оцінити досконалу якість та надійність продукції компанії «Сталь-М», а ми, з свого боку й надалі прагнутимемо робити життя людей в Україні безпечнішим!», – зазначив директор компанії Андрій Муляренко.

«Підписуйтесь на сторінку Сталь-М Волинь,  щоб не прогавити наступні розіграші і до зустрічей у нашому фірмовому магазині за адресою: м. Луцьк, вул. Рівненська, 25», – додав він.

Компанія «Сталь-М» – це сучасне виробництво сертифікованих металевих протизламних і протипожежних дверей та сейфів, яке є безперечним лідером на ринку України вже понад 17 років. Вся продукція відповідає європейським нормам та стандартам, а також володіє високою якістю, міцністю, надійністю та довговічністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top