Концепція сучасних дверей безпеки

Концепція сучасних дверей безпеки

Безпека – це поняття комплексне, саме тому надійні та безпечні вхідні двері мають комплектуватися лише якісними елементами, які вироблені згідно усіх міжнародних стандартів, пройшли лабораторні випробування та отримали сертифікати. Безумовно, однією з найважливіших елементів вхідних дверей безпеки є замок, проте, не варто недооцінювати інші складові замикаючої конструкції. Лише об’єднавши високосекрений циліндр, замок, захисну фурнітуру та декоративну МДФ-накладку – можна отримати ідеальний результат, що втілить у собі безпеку та бездоганний європейський дизайн.

Складові сучасних дверей безпеки:

Циліндр. Сучасний високосекретний циліндр надійно захищений від зламу відмичками та свердління. При виготовленні якісних циліндрів та ключів до них, використовують загартовану сталь та стійкий до тертя сплав нейзильбер. Циліндри MUL-T-LOCK® та ABLOY® характеризуються максимальною точністю у виготовлені складових частин, великою кількістю кодових комбінацій та захищені патентом.

Замок – сучасне рішення у галузі безпеки дверей – це один замок, що має багатонаправлене замикання, тобто замикає периметр дверей у декількох точках та використовує циліндр стандарту EuroDin. Багатонаправлені замки MUL-T-LOCK® забезпечать надійну фіксацію дверного полотна у більш ніж одній точці.

Захисна фурнітура – повинна мати високий клас зламостійкості. Обов’язковими складовими захисної фурнітури є захисна плата з високоміцного матеріалу, яка надійно закриває доступ до секретної частини замка – циліндру, міцні вузли кріплення та спеціальне зовнішнє стійке покриття. Фурнітура грає велику роль й у цілісному дизайні вхідних дверей. Високонадійна захисна фурнітура ROSTEX® має високі експлуатаційні якості, витончений сучасний дизайн та широкий асортимент моделей, що поставляються у різноманітних обробках.

Декоративний МДФ-фасад. Сучасні двері безпеки мають бути не лише надійними та безпечними, але й мати високі естетичні характеристики. МДФ-накладки на двері, декоровані вишуканими дизайнами на основі високоякісної ізраїльської ПВХ-плівки VINORIT® – найкраще рішення для сучасних трендових дверей.

За матеріалами spv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top