Марко Левішин: «Для мене цей рік буде останнім у юніорському класі…»

Марко Левішин: «Для мене цей рік буде останнім у юніорському класі…»

Карантин вніс свої корективи у життя відомого рівненського спортсмена, багаторазового призера чемпіонатів України та європейських змагань зі спідвею Марка Левішина. Відмінилися тренування та чимало змагань, у тому числі й європейських. Тим часом, хлопець часу не гає, і опановує нові для себе професії та можливості.

Про сьогодення і плани на майбутнє спілкуємося з чемпіоном у нашому інтерв’ю.

  • Марко, знаємо, що ти вже більше року працюєш фельдшером на швидкій допомозі. Але також дізналися, що нещодавно ти опанував для себе ще одну професію. Розкажи, як проходять твої робочі будні під час карантину?
  • Робота на швидкій допомозі у Рівному вже можна сказати стала невід’ємною частиною мого життя. Рятувати життя іншим та допомагати людям мені дуже подобається. Це нелегка праця, але цікава і корисна.

У той же час, я з радістю відгукнувся на пропозицію людини, яка давно мене підтримує у спорті, засновника відомої рівненської компанії “Сталь-М” Олексія Муляренка і опанував для себе ще одну професію. З листопада минулого року працюю на цьому підприємстві оператором потужного металообробного координатно-пробивного пресу “AMADA”. Це відповідальна робота, і є невід’ємною ланкою у виробництві якісних та надійних вхідних дверей, які робить наша фірма.

А ще, мені дуже подобається які умови створені тут на підприємстві. Професійний та дружній колектив. Відчувається, що “Сталь-М” це соціально відповідальне підприємство, яке піклується про людей і до слова, уже багато років допомагає розвитку рівненського спідвею.

  • Добре, що ти згадав за спідвей. А як зі спортом у тебе зараз. Адже карантин вніс багато обмежень у наше життя. Яким чином готуєшся до нового сезону?
  • Аби не втратити форму, я постійно займаюся фізичною підготовкою та спортом. І вже декілька років підряд силові функціональні тренування мені допомагає здійснювати тренер Віктор Чебан.

Тому, до початку спідвейного сезону я сподіваюся, що підійду у гарному стані, але дуже вже скучив за мотоциклом. Бо ніякі фізичні вправи, не замінять тренування на гаревій доріжці. Але як тільки з’явиться гарна погода, планую розпочати тренування ще й на кросовому мотоциклі.

-Які плани на цьогорічний сезон, враховуючи те, що пандемія продовжується і карантинні обмеження тривають?

-Маю надію, що обмеження щодо проведення спортивних змагань суттєво послаблять і ми спортсмени нарешті зможемо знову почати тренуватися та брати участь у різноманітних змаганнях.

Якщо все буде добре, то у кінці березня цього року ми з командою зможемо поїхати на тренувальні збори до Польщі.

Для мене цей рік буде останній у юніорському класі U21, а тому хотілося би провести його по максимуму. Усі чемпіонати намагатимуся проїхати якнайкраще, і налаштований перемагати у них. Надіюся, що цей сезон буде дуже насиченим і успішним. Адже, якщо у 2019 році я їздив приблизно на чотири десятки змагань, то вже минулого року їх було лише дев’ять. Було б добре повернутися до показників хоча б позаминулорічних.

-Компанія “Сталь-М” так і залишається твоїм титульним спонсором?

  • Звичайно, ми й надалі будемо тісно співпрацювати. Олексій Віталійович (Муляренко – від ред.), запевнив мене у повній підтримці. Він великий прихильник спідвею і багато зробив для його відродження та розвитку у нашому місті.

І якщо відверто, то така підтримка мотивує на гарні спортивні результати. Упевнений, що попереду у нас ще безліч спільних перемог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top