На Рівненщині збільшилась кількість пожеж у житловому секторі

На Рівненщині збільшилась кількість пожеж у житловому секторі

Статистика ДСНС говорить, що кількість пожеж у житловому секторі Рівного та Рівненської області неухильно зростає. Особливо у багатоповерхівках та приватному секторі.

Загальновідомо, що найбільша частка пожеж трапляється через необережне поводження з вогнем та недотриманням вимог пожежної безпеки. Тютюнопаління в квартирі, електроприлади, які забули вимкнути з розетки — все це провокує трагедії, в яких гинуть люди.

Проте, є і інші, не менш небезпечні фактори – це недотримання діючих ДБН, або їх ігнорування.

У першу чергу це використання під час будівництва неякісних матеріалів, особливо, що стосується утеплення чи облицювання фасадів. Часто ці роботи здійснюють, користуючись несертифікованим пінополістиролом, який плавлячись дуже швидко горить. А давайте собі поставимо запитання? Чи часто ми цікавимось якістю матеріалів, які закупляє забудовник? Ми, купуючи житло, в першу чергу, маємо попіклуватись про його якість.

По друге, велику небезпеку при виникненні пожеж становлять встановлені у помешканнях дешеві та неякісні вхідні двері. І це велика помилка. Адже, саме надійні протипожежні двері з межею вогнестійкості EI-30 та EI-60 здатні тимчасово локалізувати вогонь, і запобігти поширенню отруйних продуктів горіння.

До слова, якісні металеві вхідні двері виконують кілька важливих функцій:

Рятувальники мають можливість максимально швидко і близько проникнути до місця загоряння, щоб його ліквідувати.
Двері максимально перекривають приміщення (кімнату), де сталося загоряння, і не дозволяють вогню швидко поширитися. З’являється час, щоб евакуювати людей з приміщення. Крім того, задимлення приміщення буде проходити з меншою швидкістю.
Двері сприять швидкій доставці засобів пожежогасіння, що дозволяє оперативно загасити пожежу.

Як приклад, можна навести пожежу у одній з багатоповерхівок Харкова. Там о четверій годині ранку будинок охопило шалене полум’я. Один із мешканців будинку розповідає, що у квартирі він перебував разом із вагітною дружиною, а врятували їх – вогнетривкі двері

Неодноразово рятували життя та майно рівнян встановлені у квартирах якісні вхідні двері. Таких прикладів можна навести чимало, як і на жаль, тих, хто постраждав від вогню та пожеж, коли намагалися зекономити на дверях у свої помешкання.

Пожежа у Рівному на проспекті миру Миру
Невідомий підпалив вхідні двері на вулиці Макарова у Рівному

Отже, як бачимо якісні вхідні металеві двері встановлені у Вашому помешканні можуть врятувати Вас від великої кількості проблем, та навіть зберегти Вам і Вашим рідним життя.

У Рівному придбати надійні двері Ви можете у фірмових магазинах місцевого виробника компанії “Сталь-М”: вул. Київська, 67 (ТЦ «Арена», приміщення супермаркету «Торба») та вул. Соломії Крушельницької, 77 (навпроти Покровського собору).

Звертайтесь +38 (096) 630 69 80 (Viber) або +38 (050) 905 32 32 або пишіть vz***@st****.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top