Приємно отримувати подарунки, але вдвічі приємніше їх дарувати!

Приємно отримувати подарунки, але вдвічі приємніше їх дарувати!

Вчора у фірмомову магазині Сталь-М, що на Київській 67, відбулося нагородження переможниці літнього розіграшу від компанії-виробника надійних металевих вхідних дверей “Сталь-М“.

Новенький телевізор отримала пані Наталія з Рівного, яка протягом дії акції придбала двері серії GLADIATOR️ в одному з фірмових магазинів компанії.

Ми запитали пані Наталію про її враження.

  • “Нам потрібні були нові двері в квартиру, оскільки старі вже пропускали холод та шум. Звернулися в магазин “Сталь-М“, де фахівці допомогли підібрати нам недорогі, але якісні металеві вхідні двері. Пригадую, продавець розповідала нам про те, що компанія “Сталь-М” проводить акцію для своїх покупців, але на той момент, ми не надали цьому великого значення. А коли вчора мені зателефонували працівники компанії і привітали з перемогою в розіграші, я навіть не одразу зрозуміла, що і як я виграла. Подумала, що хтось так жартує (сміється). Але зайшла на сайт компанії і перечитала умови акції, тоді вже повірила, що це не телефонний розіграш. Дякую компанії “Сталь-М” за надійні двері та приємний сюрприз!”

Що ж, вітаємо пані Наталію з перемогою!

Слідкуйте за нашими новинами та приймайте участь в наших майбутніх акціях та розіграшах! Можливо, наступного разу, пощастить саме Вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top