П’ять причин замінити вхідні двері

П’ять причин замінити вхідні двері

До питання заміни вхідних дверей потрібно підходити дуже відповідально, адже це потрібно робити у тих випадках, коли вони не відповідають цілому ряду критеріїв, які вас цікавлять і хвилюють.

Коли ж саме потрібна заміна вхідних дверей? На жаль, у нашому світі ніщо не вічне і з часом “термін придатності” тих чи інших товарів може спливати. Тому причин для заміни вхідних дверей існує дуже багато. До них зокрема, можна віднести і 5 основних:

Придбали квартиру у новобудові
Переїхали у нове житло, затіяли ремонт і думаєте – а чи потрібно міняти вхідні двері в новобудові? Забудовники часто встановлюють дешеві вхідні двері – без посиленого захисту, тепло- і звукоізоляції.

У цьому випадку небезпеку становлять злодії, які за декілька хвилин можуть такі двері легко зламати силовим методом, розрізавши полотно або розкривши замки.

Але навіть якщо забудовник встановив відразу хороші якісні двері, не факт, що вони гармонійно впишуться в інтер’єр.

Придбали квартиру на вторинному ринку
Квартира Вам дісталася від бабусі, або купили “вторинку”. Природно, вхідні двері там є. Але які? Фурнітура вже не блищить. Всередині і зовні полотно подряпане. Дизайн не подобається. Чи відчуваєте, що це просто “не Ваше”.

Значить, пора додати у бюджет статтю витрат на нові вхідні двері.

Затіяли ремонт
У планах капітальний ремонт? Вхідні двері – перше, що ми бачимо, коли заходимо додому. Тому підхід такий, міняємо інтер’єр – міняємо і двері. Тим більше, якщо хочете встановити нові міжкімнатні двері. Останній тренд в дизайні інтер’єру – вхідні та міжкімнатні двері з однаковими оздобленням.

Ваші двері дуже зістарилися
У цьому випадку проблем хоч відбавляй. По-перше, погано працюють замки. Клинить, заїдають, ключ погано провертається. Здавалося б, можна просто замінити замок. Але багато виробників змінюють колекції замків кожні 3-5 років. І підібрати в старі двері новий замок стає справжньою проблемою.

По-друге. Двері провисають. Їх незручно відкривати і закривати.

По-третє. Двері продувають, тому що порушилася герметичність. У будинок потрапляють запахи, шум і холод з під’їзду. Доводиться закладати зазори, клеїти нові ущільнювачі. Але це допомагає лише на деякий час. У підсумку – відсутність комфорту, грошові витрати і постійні проблеми.

Якщо порахувати витрати на ремонт і час на пошуки потрібних комплектуючих, у голові закрадається думка “А чи не простіше купити нові надійні двері?”. І у багатьох випадках так воно і є.

Закінчився термін експлуатації дверей
І холодильники, і телевізори, і нарешті вхідні двері мають термін експлуатації. І якщо виробник дверей заявляє термін експлуатації 10 років, то це не означає, що рівно через 10 років і 1 годину двері розсиплються у вас на очах. Але по завершенню терміну експлуатації, двері можуть виконувати свої функції вже не на усі 100%. А вам важливий максимальний результат у всьому.

Якою б не була причина для того аби встановити нові вхідні двері, Ви завжди можете звернутися за допомогою до спеціалістів відомої компанії “Сталь-М”, які професійно та якісно нададуть Вам консультації та допоможуть обрати найоптимальніший для Вас варіант.

Відвідайте фірмовий магазин компанії по вул. Соломії Крушельницької, 77 (навпроти Покровського собору).

Звертайтесь +38 (096) 630 69 80 (Viber) або +38 (050) 905 32 32 або пишіть vz***@st****.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top