«Сталь-М» отримало престижну регіональну нагороду «Лідер якості Рівненщини»

«Сталь-М» отримало престижну регіональну нагороду «Лідер якості Рівненщини»

Сьогодні у Рівному відбулося нагородження переможців обласного конкурсу якості продукції, товарів, робіт та послуг «Лідер якості Рівненщини». ТзОВ «Сталь-М» перемогло у номінації «Промислові товари для населення» за продукцію двері металеві протиударні вхідні в квартиру за опром зламу ІІ розряду міцності з класом вогнестійкості ЕІ – 30.

«Сьогоднішня відзнака, це результат щоденної, багаторічної і сумлінної праці десятків людей нашого колективу, яким я, користуючись нагодою, хочу щиро подякувати! Вже далеко не вперше наше підприємство отримує престижні Всеукраїнські та регіональні нагороди, однак кожна чергова перемога – це насамперед показник довіри до нашої справи. У свою чергу ми обіцяємо, що і надалі дотримуватимемось найвищих стандартів якості виробництва», – зазначив під час нагородження заступник директора з виробництва ТзОВ «Сталь-М» Вадим Дудінський.

Варто зазначити, що цьогоріч у конкурсі якості продукції, товарів, робіт та послуг «Лідер якості Рівненщини» переможцями у різних номінаціях стали 40 підприємств області, яких обрали серед сотні претендентів.

Comments are closed.

Top