У Рівному відкривається центр продажу дверей

У Рівному відкривається центр продажу дверей

У Рівному 7 жовтня цього року запрацює центр продажу дверей відомого українського виробника компанії “Сталь-М”. Магазин розташовано безпосередньо на території заводу по вулиці Соборна,370-д.

Рівняни та жителі області добре знайомі з компанією “Сталь-М” та вже 20 років користуються її послугами. Серед сучасних тенденції не лише якісні характеристики продукту, а й принципово новий рівень сервісу та індивідуального підходу до кожного клієнта. Саме тому центр продажу дверей представлено у форматі “магазин на заводі”.

Це дасть можливість кожному покупцю отримати кваліфіковану консультацію досвідчених спеціалістів, придбати вхідні двері дешевше ніж у салонах та магазинах, а також отримати широкий вибір продукції за складською програмою “двері за 1 день” від “Сталь-М”, згідно якої двері завжди у наявності і не потрібно чекати їх виготовлення.

А ще, до 20-річчя компанії “Сталь-М”, 7-9 жовтня, кожен покупець вхідних дверей у новому центрі продажу гарантовано отримає знижку у 20% та навіть на деякі позиції до “-50%”.

Нагадаємо, що компанія “Сталь-М” є одним із лідерів на ринку вхідних дверей України. Завдяки великим темпам розвитку, впровадженню сучасного високотехнологічного обладнання, конструкторських та організаційних рішень на всіх стадіях виробництва, впровадження системи якості ISO, використання виключно якісних матеріалів та комплектуючих для виготовлення всіх видів продукції, “Сталь-М” є одним з найбільших виробників дверей у західному регіоні нашої країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top