У Рівному дали поради, як вберегтися від квартирних крадіжок під час новорічних та різдвяних свят

У Рівному дали поради, як вберегтися від квартирних крадіжок під час новорічних та різдвяних свят

За поліцейською статистикою, саме у період новорічно-різдв’яних свят та зимових відпусток у декілька разів зростає кількість крадіжок з помешкань громадян. Саме в цей період часу сім’ї залишають без нагляду своє житло, перебуваючи на відпочинку чи у родичів.

Тому аби вберегти жителів Рівного та області від подібних зловмисників, даємо рекомендації як не стати їх жертвою.

Правоохоронці кажуть, що більшість квартирних крадіжок скоюється шляхом злому вхідних дверей та пошкоджень замків. Тому громадянам у першу чергу варто подбати про встановлення якісних вхідних дверей з надійними замками. Зробити це Вам допоможуть фахівці відомої рівненської компанії “Сталь-М”, яка виробляє надійні броньовані та протипожежні двері.

Досить ефективним способом захисту оселі від злодіїв також залишається встановлення системи сигналізації у помешканні. Для цього Вам варто звернутися до Управління поліції охорони у Рівненській області.

Пам’ятайте, кватирки, вікна, балконні двері на час від’їзду повинні бути закриті. Адже пластикові віконні конструкції, які встановлені майже у всіх квартирах, відкрити дуже легко. Якщо на вікнах встановлені металеві решітки – це зменшує ризики стати жертвою крадіїв.

Є така категорія людей, котрі надійнішого сховку для ключів від помешкання аніж килимок, не знають. Категорично заборонено ховати ключі від дверей в якісь схованки, навіть якщо виходите ненадовго. Злодій обов’язково загляне під килимок, за дверні рами, у квіткові горщики, ящики з лічильниками.

Ховайте цінності не в одній, а в кількох схованках і не тримайте велику суму грошей в одному місці.

Не публікуйте у соцмережах інформацію про свої наміри покинути помешкання на період відпустки чи з інших причин.

Пам’ятайте: ваша елементарна пильність та обережність допоможе вберегтися від квартирних крадіжок. Також, важливо пам’ятати і те, що люди, які економлять на безпеці свого житла, можуть втратити всі гроші, прикраси та інші дрібні цінні речі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top