У Рівному на заводі “Сталь-М” запрацював центр продажу дверей

У Рівному на заводі “Сталь-М” запрацював центр продажу дверей

Учора, 7 жовтня у Рівному на заводі “Сталь-М” запрацював центр продажу дверей. Це новий підхід у роботі з клієнтами відомого рівненського підприємства в форматі “магазин на заводі”.

Магазин розташовано безпосередньо на території заводу по вулиці Соборна,370-д. Це дасть можливість кожному покупцю отримати кваліфіковану консультацію досвідчених спеціалістів, придбати вхідні двері дешевше ніж у салонах та магазинах, а також отримати широкий вибір продукції за складською програмою “двері за 1 день” від “Сталь-М”, згідно якої двері завжди у наявності і не потрібно чекати їх виготовлення.

Протягом двох днів, сьогодні 8 жовтня та завтра 9 жовтня кожен покупець вхідних дверей у новому центрі продажу гарантовано отримає знижку у 20% та навіть на деякі позиції до “-50%”.

До слова, у перший день відкриття до центру продажу дверей завітало чимала кількість людей, які зробили замовлення на якісні та надійні вхідні двері.

“Дуже тішить те, що людей було сьогодні чимало, а перші продажі приємно радують й дають усі підстави говорити про початок ще одного успішного проекту”, – прокоментував подію засновник компанії “Сталь-М” Олексій Муляренко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top