Як обрати вхідні двері для приватного будинку або котеджу

Як обрати вхідні двері для приватного будинку або котеджу

Визначитися із тим, які двері поставити у приватний будинок або котедж насправді дуже нелегко. Адже потрібно врахувати те, щоб виріб був надійним і захищав не лише від холоду, але й від зломів. І варто пам’ятати, що двері для приватного будинку відрізняються від тих, що встановлюються в квартиру. Бо вуличні двері експлуатуються в більш екстремальних умовах.

В першу чергу надійні вхідні двері повинні відповідати вимогам ДСТУ. Також, при виборі вхідних дверей у приватний будинок чи котедж враховуйте наступні рекомендації:

вуличні двері знаходяться під впливом атмосферних опадів, вологості повітря, сонячного світла і сильних вітрових поривів. Матеріал покриття дверей повинен бути стійким до подібних явищ. Зверніть увагу на двері з порошковим покриття або з плівкою Vinorit;
вибираючи, які двері краще ставити в приватний будинок, приділяйте особливу увагу питанню теплоізоляції. Залежно від товщини і щільності теплоізоляційного матеріалу, що знаходиться всередині дверного полотна, змінюється його здатність згладжувати температурний перепад між внутрішнім приміщенням і вулицею.
також варто звертати увагу на надійність конструкції дверного блоку.
Одним з важливих критеріїв вибору вхідних дверей є їх стійкість до злому. На цю характеристику впливає і міцність самої конструкції, і надійність установки коробки, наявність накладок на замки і якість самих замків.

До слова, різноманітність дизайнів металевих дверей сьогодні дозволяють обрати рішення під будь-який інтер’єр і екстер’єр.

Вхідна група – центральний елемент фасаду, тому коли мова заходить про вибір зовнішньої обробки вхідних дверей, важливо грамотно поєднувати її з іншими деталями екстер’єру. Необхідно враховувати матеріали фасаду, стиль будівлі, а також різні декоративні елементи.

І на завершення, ледве не найважливіший параметр – вибір виробника. Хочете, щоб двері довго і справно служили? Вибирайте бренд, який використовує тільки якісні матеріали і обов’язково має сертифікати на продукцію.

З таким виробником у вас буде швидкий і професійний монтаж, гарантія на двері і всі комплектуючі, а головне – впевненість у правильному виборі двері на довгі роки.

На українському ринку дверей варто звернути увагу на відомого виробника з Рівного компанію “Сталь-М”, яка вже протягом 20 років виготовляє якісні та надійні вхідні двері.

Отже, якщо Ви вирішили придбати вхідні двері у приватний будинок або ж котедж, то завжди можете звернутися за допомогою до спеціалістів компанії “Сталь-М”, які професійно та якісно нададуть Вам консультації та допоможуть обрати найоптимальніший для Вас варіант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top