Верховна Рада схвалила законопроект про якість будівельної продукції

Верховна Рада схвалила законопроект про якість будівельної продукції

Гарна новина для виробників, які дбають про забезпечення споживачів якісною будівельною продукцією власного виробництва.

19 травня 2020, Верховна Рада схвалила в першому читанні законопроєкт спрямований на впровадження в Україні регламенту Європейського Союзу про якість будівельної продукції.

Як зазначила заступник голови парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк, з 2018 року в Україні скасовано обов’язкову сертифікацію будматеріалів, що призвело до появи на ринку не лише товарів низької якості, а й фальсифікату і підробок. Тому законопроект про впровадження в Україні регламенту ЄС про якість будівельної продукції спрямований на виправлення даної ситуації шляхом впровадження європейських стандартів якості для будівельної продукції.

«Свого часу Україна взяла на себе зобов’язання, які прописані в Угоді про асоціацію з ЄС, і в 56-му пункті прописана імплементація 305-го європейського регламенту і його впровадження на території нашої країни. Цей європейський регламент вводить обов’язок виробників декларувати технічні характеристики своєї продукції і нести відповідальність за товари, які містяться на ринку», – прокоментувала Олена Шуляк.

Ухвалення законопроекту є першим кроком для подальшого «промислового безвізу» (Угоди ACAA), що дасть змогу українським товарам отримати вільний доступ до європейських і світових ринків. У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що законопроект пропонує встановити коло зобов’язань учасників ринку; визначити принципи декларування технічних показників будівельної продукції; впровадити механізми визначення технічних показників істотних характеристик.

Компанія “Сталь-М” у своєму виробництві дотримується високих стандартів якості, що підтверджено відповідним сертифікатом Системи управління якістю ISO 9001:2015. Саме тому, багато відповідальних забудовників встановлюють на своїх об’єктах сертифіковані двері виробництва Сталь-М“, що гарантує майбутнім власникам квартир безпечне та комфортне проживання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top