Корпоративним клієнтамКорпоративним клієнтам

Вже понад 20 років компанія «Сталь-М» виготовляє, постачає та монтує металеві двері безпеки.

Тисячі дверей, сотні об’єктів, цікаві рішення щороку. І навіть під час війни наше підприємство не зупиняється та продовжує стабільно працювати, постійно пристосовуючись та справляючись з викликами сьогодення.

Важливим пріоритетом для нас є розвиток підприємства і одним з головних показників тут є створення нових якісних продуктів.

Лише за останні декілька місяців ми розробили та успішно пройшли сертифікацію протипожежних дверей EI-60 за принципово новою технологією виготовлення. Завдяки цьому вони значно покращили свої характеристики, а також відтепер їх можна замовляти з протипожежною та протидимною вентиляційною решіткою та з випадаючим протипожежним порогом, який дає можливість використовувати двері без звичайного порогу.

Також ми якісно оновили наші вхідні двері в квартири, з межею вогнестійкості EI-30 для багатоквартирних новобудов, зараз на завершальній стадії випробувань знаходяться двері вхідні в квартири з прихованими петлями.

Звісно, якісний продукт – це головна запорука успішної співпраці, але окрім цього, для наших партнерів, ми завжди маємо вигідні умови та реальні строки поставки.

katalog1
katalog2
katalog3
katalog4
katalog5
katalog6
katalog7
katalog8
katalog9
katalog10
katalog11
katalog12
katalog13
katalog14
katalog15
katalog16
katalog1 katalog2 katalog3 katalog4 katalog5 katalog6 katalog7 katalog8 katalog9 katalog10 katalog11 katalog12 katalog13 katalog14 katalog15 katalog16
Top