Корпоративним клієнтамКорпоративним клієнтам

Вже понад 20 років компанія «Сталь-М» виготовляє, постачає та монтує металеві двері безпеки.

Тисячі дверей, сотні об’єктів, цікаві рішення щороку. І навіть під час війни наше підприємство не зупиняється та продовжує стабільно працювати, постійно пристосовуючись та справляючись з викликами сьогодення.

Важливим пріоритетом для нас є розвиток підприємства і одним з головних показників тут є створення нових якісних продуктів.

Лише за останні декілька місяців ми розробили та успішно пройшли сертифікацію протипожежних дверей EI-60 за принципово новою технологією виготовлення. Завдяки цьому вони значно покращили свої характеристики, а також відтепер їх можна замовляти з протипожежною та протидимною вентиляційною решіткою та з випадаючим протипожежним порогом, який дає можливість використовувати двері без звичайного порогу.

Також ми якісно оновили наші вхідні двері в квартири, з межею вогнестійкості EI-30 для багатоквартирних новобудов, зараз на завершальній стадії випробувань знаходяться двері вхідні в квартири з прихованими петлями.

Звісно, якісний продукт – це головна запорука успішної співпраці, але окрім цього, для наших партнерів, ми завжди маємо вигідні умови та реальні строки поставки.

Історія компанії, починаючи з 2001 року
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Top