14 лютого у День закоханих відбувся розіграш призів у рамках акції «Відчини двері коханню», яка була оголошена компанією «Сталь-М» з нагоди відкриття нового фірмового магазину по вулиці Київська,67 у Рівному.
Переможці акції визначалися за допомогою абсолютно незалежної системи random.org.
У результаті щасливчиками, які отримали призи від «Сталь-М» стали:
1 місце – Світлана Юрчук.
2 місце – Віктор Шеремета.
3 місце – Василь Фіченя.
У номінації “Найоригінальніше фото” перемогу отримав Віталій Мартинюк.
В номінації “Найбільша кількість лайків” перемогу отримав Віталій Філанович.
Нагадаємо, за умовами акції головним призом став подарунковий сертифікат на 5000 гривень на продукцію виробництва компанії «Сталь-М» та незабутня романтична вечеря із шикарним видом на нічне місто у СКАЙБАР Манхеттен.
Другий приз – подарунковий сертифікат на 3000 гривень на продукцію виробництва компанії «Сталь-М» ТА сертифікат на придбання найкращого букета для коханої.
Третій приз – подарунковий сертифікат на 1000 гривень на продукцію виробництва компанії «Сталь-М» та пляшка шампанського із коробкою найсмачніших цукерок.
Окрім того, усі учасники акції, а їх було понад 50-т гарантовано отримували у подарунок пляшку шампанського.
Вітаємо переможців! Та бажаємо завжди гарного настрою і нових успіхів в житті!
Розіграш головних призів від компанії "Сталь-М" по акції "Відч…Опубліковано Сталь-М Вівторок, 14 лютого 2017 р.